434421 Регулятор для LED стрічки RGBCW WiFi Controller
- В наличии
- Код: 000052806
1 137,50 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Регулятор для LED стрічки RGBCW WiFi Controller - це компактний розумний контролер LED стрічки призначений для вкл./викл., регулювання кольору та яскравості LED стрічки. Контроллер працює як з однокольоровою стрічкою так і з багатокольоровою (RGB, RGB+WW (або RGB+CW) та RGB+WW+CW). Потребує додаткового трансформатору чи блоку живлення на 12В або 24В постійного струму. Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tuya Smart та Smart Life. Принцип роботи - контролер LED стрічки постійно знаходиться під напругою і при отриманні команди по WiFi через додаток APP Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає / вимикає LED стрічку або змінює параметри її освітлення. Розумний контролер LED стрічки не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tuya Smart або Smart Life. Основні переваги: для розумного будинку керування голосом Google, Alexa працює по протоколу WiFi
Категория товара: Розумний будинок108
Тип/модель: Pro Line WiFi RGBCW LED Strip
Розмір: 115 х 45 х 18 мм
Робоча температура: -20...+50°С
Напруга: DC 12В / 24В
Ступінь захисту: IP 20
Комплектація: 1. Розумний контролер LED стрічки 2. Інструкція
Бренд: Tervix (Німеччина)
Тип: Розумний контролер LED стрічки
Безпровідний стандарт: WiFi
Вхід/вихід: DC 12В / 24 В
Робоча вологість: 10%...90%
Максимальне навантаження: 96 Вт (12В) / 192 Вт (24В) для LED
Радіус дії: до 200 м (відкритий простір)
Програмний інтерфейс: TUYA Smart / Smart Life
Гарантія: 24 міс.
Країна виробництва: Китай (за німецькою технологією)
Категория товара: Розумний будинок108
Тип/модель: Pro Line WiFi RGBCW LED Strip
Розмір: 115 х 45 х 18 мм
Робоча температура: -20...+50°С
Напруга: DC 12В / 24В
Ступінь захисту: IP 20
Комплектація: 1. Розумний контролер LED стрічки 2. Інструкція
Бренд: Tervix (Німеччина)
Тип: Розумний контролер LED стрічки
Безпровідний стандарт: WiFi
Вхід/вихід: DC 12В / 24 В
Робоча вологість: 10%...90%
Максимальне навантаження: 96 Вт (12В) / 192 Вт (24В) для LED
Радіус дії: до 200 м (відкритий простір)
Програмний інтерфейс: TUYA Smart / Smart Life
Гарантія: 24 міс.
Країна виробництва: Китай (за німецькою технологією)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпровідний стандарт | WiFi |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Вхід/вихід | DC 12В / 24 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Категория товара | Розумний будинок108 |
| Комплектація | 1. Розумний контролер LED стрічки 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Максимальне навантаження | 96 Вт (12В) / 192 Вт (24В) для LED |
| Напруга | DC 12В / 24В |
| Програмний інтерфейс | TUYA Smart / Smart Life |
| Радіус дії | до 200 м (відкритий простір) |
| Робоча вологість | 10%...90% |
| Робоча температура | -20...+50°С |
| Розмір | 115 х 45 х 18 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Розумний контролер LED стрічки |
| Тип/модель | Pro Line WiFi RGBCW LED Strip |
Информация для заказа
- Цена: 1 137,50 ₴



