Опалення. Тепла водяна підлога (бездротове управління) (ZigBee)
- Нет в наличии
- Код: 000052890
13 747,50 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Всі з'єднання між вузлами автоматики безпровідні та працюють по протоколу ZigBee (розумний будинок). Всі кінцеві елементи системи управляються за допомогою реле з сухим контактом по протоколу ZigBee. Основний та головний вузол управління - безпровідний контролер ZigBee Tervix (арт. №401211), що підтримує більше 50 різних пристроїв "розумного" будинку для одночасного управління ними. Він забезпечує злагоджене функціонування всіх елементів системи, в тому числі запускає / зупиняє насос та котел, закриває / відкриває термоприводи та ін. Всі налаштування виконуються через додаток Tuya Smart для Android та IOS, а контролер в свою чергу їх запамятовує, що гарантує надійне та автономне функціонування системи в цілому і незалежить від наявності WiFi чи інтернету. Управляти кімнатними термостатами можна вручну або через WiFi (ZigBee) за допомогою додатку Tuya Smart для Android та IOS. За допомогою витратомірів на колекторах легко встановити розрахункову витрату тепло
Категория товара: Рішення171
Тип/модель: Безпровідна система управління (ZigBee протокол)
Діапазон регулювання: 20-50С
Максимальний тиск: 6 бар
Робоча температура: до 90С
Потужність (max): 10 А (сухий контакт)
Різьбове з'єднання: 1" , для підключення труб 16х2 3/4’’ (євроконус)
Відстань між контурами: 210 мм
Монтажна довжина насосу: 130 мм
Напруга: 230В, 50-60 Гц
Бренд: Tervix (Німеччина)
Безпровідний стандарт (термостат, реле): ZigBee
Застосування: водяна тепла підлога
Кількість контурів колектора: від 2 до 12
Гарантія: 24 міс.
Країна виробництва: Німечина + Китай (за німецькою технологією)
Програмний інтерфейс: TUYA Smart / Smart Life
Категория товара: Рішення171
Тип/модель: Безпровідна система управління (ZigBee протокол)
Діапазон регулювання: 20-50С
Максимальний тиск: 6 бар
Робоча температура: до 90С
Потужність (max): 10 А (сухий контакт)
Різьбове з'єднання: 1" , для підключення труб 16х2 3/4’’ (євроконус)
Відстань між контурами: 210 мм
Монтажна довжина насосу: 130 мм
Напруга: 230В, 50-60 Гц
Бренд: Tervix (Німеччина)
Безпровідний стандарт (термостат, реле): ZigBee
Застосування: водяна тепла підлога
Кількість контурів колектора: від 2 до 12
Гарантія: 24 міс.
Країна виробництва: Німечина + Китай (за німецькою технологією)
Програмний інтерфейс: TUYA Smart / Smart Life
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпровідний стандарт (термостат, реле) | ZigBee |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Відстань між контурами | 210 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон регулювання | 20-50С |
| Застосування | водяна тепла підлога |
| Категория товара | Рішення171 |
| Країна виробництва | Німечина + Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість контурів колектора | від 2 до 12 |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Монтажна довжина насосу | 130 мм |
| Напруга | 230В, 50-60 Гц |
| Потужність (max) | 10 А (сухий контакт) |
| Програмний інтерфейс | TUYA Smart / Smart Life |
| Робоча температура | до 90С |
| Різьбове з'єднання | 1" , для підключення труб 16х2 3/4’’ (євроконус) |
| Тип/модель | Безпровідна система управління (ZigBee протокол) |
Информация для заказа
- Цена: 13 747,50 ₴



