Опалення. Тепла водяна підлога (класична система) (WiFi))
- Нет в наличии
- Код: 000053200
15 239,25 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Управляти кімнатними термостатами можна вручну або через WiFi за допомогою додатку Tuya Smart для Android та IOS. За допомогою витратомірів на колекторах легко встановити розрахункову витрату теплоносія, а за допомогою термостатів легко контролювати температуру в кімнаті, навіть віддалено. Більш детальна інформація стосовно кожного елементу тут: Змішувальний вузол 1" Tervix Pro Line для тепл. підлоги без насосу, з керуванням термоголовкою (Арт № 521211) Колектор теплої підлоги на 5 контурів, з витратомірами, нерж.сталь Tervix Pro Line (Арт № 501105) Кран з термометром (червона ручка), Tervix (Арт № 545021) Кран з термометром (синя ручка), Tervix (Арт № 545020) Байпас для гребінки, Tervix (Арт № 546024) Термопривід Tervix ProLine Egg (Арт № 217011) Контролер для водяної теплої підлоги Tervix Pro Line С8 (8 контурів) (Арт № 511008) Термостат з WiFi управлінням Tervix Pro Line для вод.тепл.підлоги, датчик 3000 мм (Арт № 114231) Осно
Категория товара: Рішення171
Тип/модель: Провідна система
Діапазон регулювання: 20-70С
Максимальний тиск: 6 бар
Робоча температура: до 90С
Різьбове з'єднання: 1" , для підключення труб 16х2 3/4’’ (євроконус)
Відстань між контурами: 210 мм
Монтажна довжина насосу: 130 мм
Напруга: 230В, 50-60 Гц
Бренд: Tervix (Німеччина)
Безпровідний стандарт (термостат): WiFi
Застосування: водяна тепла підлога
Кількість контурів колектора: від 2 до 12
Гарантія: 24 міс.
Країна виробництва: Китай (за німецькою технологією)
Програмний інтерфейс: TUYA Smart / Smart Life
Категория товара: Рішення171
Тип/модель: Провідна система
Діапазон регулювання: 20-70С
Максимальний тиск: 6 бар
Робоча температура: до 90С
Різьбове з'єднання: 1" , для підключення труб 16х2 3/4’’ (євроконус)
Відстань між контурами: 210 мм
Монтажна довжина насосу: 130 мм
Напруга: 230В, 50-60 Гц
Бренд: Tervix (Німеччина)
Безпровідний стандарт (термостат): WiFi
Застосування: водяна тепла підлога
Кількість контурів колектора: від 2 до 12
Гарантія: 24 міс.
Країна виробництва: Китай (за німецькою технологією)
Програмний інтерфейс: TUYA Smart / Smart Life
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпровідний стандарт (термостат) | WiFi |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Відстань між контурами | 210 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон регулювання | 20-70С |
| Застосування | водяна тепла підлога |
| Категория товара | Рішення171 |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість контурів колектора | від 2 до 12 |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Монтажна довжина насосу | 130 мм |
| Напруга | 230В, 50-60 Гц |
| Програмний інтерфейс | TUYA Smart / Smart Life |
| Робоча температура | до 90С |
| Різьбове з'єднання | 1" , для підключення труб 16х2 3/4’’ (євроконус) |
| Тип/модель | Провідна система |
Информация для заказа
- Цена: 15 239,25 ₴



