2026 Тижневий температурний програматор EUROSTER
- В наличии
- Код: 000053484
2 340 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Категория товара: EUROSTER
Діапазон регулювання: від 5°C до 45°C
Робоча температура: від 5°C до 45°C
Напруга: 3 В (2 батарейки AA)
Ступінь захисту: IP 20
Точність регулювання: 0,2°C
Комплектація: регулятор Euroster 2026, розпірні дюбелі, керівництво користувача, батарейки, датчик температури 2,5 м (2026P)
Додаткова інформація: Колір - білий, відповідає директивам EMC, LVD, RoHS
Діапазон виміру температури : від 0°C до 50°C
Точність відображення температури: 0,1°C
Гістерезіс: 0,5°C /1°C /2,0°C /4,0°C
Візуальна індикація: дисплей LCD з підсвіткою
Спосіб кріплення: настінний, розпірні дюбелі
Вага регулятора без батарейок: 179 г
Розміри (шир./ вис./ глиб.) мм: 138/86/29
Діапазон регулювання: від 5°C до 45°C
Робоча температура: від 5°C до 45°C
Напруга: 3 В (2 батарейки AA)
Ступінь захисту: IP 20
Точність регулювання: 0,2°C
Комплектація: регулятор Euroster 2026, розпірні дюбелі, керівництво користувача, батарейки, датчик температури 2,5 м (2026P)
Додаткова інформація: Колір - білий, відповідає директивам EMC, LVD, RoHS
Діапазон виміру температури : від 0°C до 50°C
Точність відображення температури: 0,1°C
Гістерезіс: 0,5°C /1°C /2,0°C /4,0°C
Візуальна індикація: дисплей LCD з підсвіткою
Спосіб кріплення: настінний, розпірні дюбелі
Вага регулятора без батарейок: 179 г
Розміри (шир./ вис./ глиб.) мм: 138/86/29
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Euroster |
| Типоразмер | AA |
| Тип | Батарейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага регулятора без батарейок | 179 г |
| Візуальна індикація | дисплей LCD з підсвіткою |
| Гістерезіс | 0,5°C /1°C /2,0°C /4,0°C |
| Додаткова інформація | Колір - білий, відповідає директивам EMC, LVD, RoHS |
| Діапазон виміру температури | від 0°C до 50°C |
| Діапазон регулювання | від 5°C до 45°C |
| Категория товара | EUROSTER |
| Комплектація | регулятор Euroster 2026, розпірні дюбелі, керівництво користувача, батарейки, датчик температури 2,5 |
| Напруга | 3 В (2 батарейки AA) |
| Робоча температура | від 5°C до 45°C |
| Розміри (шир./ вис./ глиб.) мм | 138/86/29 |
| Спосіб кріплення | настінний, розпірні дюбелі |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Точність відображення температури | 0,1°C |
| Точність регулювання | 0,2°C |
Информация для заказа
- Цена: 2 340 ₴



