
30020 Запобіжний клапан 3 бар 1"х1 1/4"
- В наличии
- Код: 000052831
1 495 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення та гарячого водопостачання від перевищення тиску. • Матеріал: латунь • Тиск відкриття: 3 бар • Максимальний робочий тиск, Pmax: 12 бар • Максимальна робоча температура, Tmax: 120°C Монтаж - Даний клапан встановлюється у верхній точці котла або на подаючому трубопроводі або поблизу котла. Між котлом і клапоном не повинно бути запірної арматури. До запобіжних клапанів повинен бути забезпечений вільний доступ. Підвідний трубопровід запобіжного клапана повинен мати умовний прохід не менше, ніж умовний діаметр запобіжного клапана. Запобіжні клапани поставляються заводом-виготовлювачем з чітко відрегульованим тиском спрацьовування. Стрілка на корпусі клапана показує напрямок від входу до виходу потоку. Перед монтажем запобіжного клапана в трубопровід необхідно: 1. Продути підвідний трубопровід, усунути всі забруднення з трубопроводу; 2. Ретельно вичистити внутрішній простір клапана, особ
Категория товара: DUCO
Тип/модель: K
Розмір: 1"
Робочий тиск: 3 бар
Максимальний тиск: 12 бар
Максимальна температура: 120°C
Потужність (max): 500 кВт
Різьбове з'єднання: Внут. 1" х внут. 1 1/4"
Матеріал: Латунь
Середовище застосування: Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення та гарячого водопостачання від перевищення тиску.
Категория товара: DUCO
Тип/модель: K
Розмір: 1"
Робочий тиск: 3 бар
Максимальний тиск: 12 бар
Максимальна температура: 120°C
Потужність (max): 500 кВт
Різьбове з'єднання: Внут. 1" х внут. 1 1/4"
Матеріал: Латунь
Середовище застосування: Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення та гарячого водопостачання від перевищення тиску.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Duco |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория товара | DUCO |
| Максимальна температура | 120°C |
| Максимальний тиск | 12 бар |
| Матеріал | латунь |
| Потужність (max) | 500 кВт |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Розмір | 1" |
| Різьбове з'єднання | Внут. 1" х внут. 1 1/4" |
| Середовище застосування | Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення та гарячого водопостачання від перевищення |
| Тип/модель | K |
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴



