25200 Запобіжний клапан 2,5 бар 1/2"х3/4" з'єднання до манометру 1/4"
- В наличии
- Код: 000053216
Цену уточняйте
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Запобіжний клапан з підключенням манометра для систем опалення. Основне призначення клапана: захист водогрійного обладнання і системи опалення від загрози, пов'язаної з надлишковим тиском. • Матеріал: латунь • Тиск відкриття: 2,5 бар • Максимальний робочий тиск, Pmax: 12 бар • Максимальна робоча температура, Tmax: 120°C ]
Категория товара: DUCO
Виробництво: Голландія
Кількість товарів на складі: 4
Тип/модель: K(M)D
Розмір: 1/2"
Робочий тиск: 2,5 бар
Максимальний тиск: 12 бар
Максимальна температура: 120°C
Різьбове з'єднання: Внут. 1/2" х внут. 3/4" з'єднання до манометру 1/4"
Матеріал: Латунь
Середовище застосування: Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення та гарячого водопостачання від перевищення тиску.
Категория товара: DUCO
Виробництво: Голландія
Кількість товарів на складі: 4
Тип/модель: K(M)D
Розмір: 1/2"
Робочий тиск: 2,5 бар
Максимальний тиск: 12 бар
Максимальна температура: 120°C
Різьбове з'єднання: Внут. 1/2" х внут. 3/4" з'єднання до манометру 1/4"
Матеріал: Латунь
Середовище застосування: Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення та гарячого водопостачання від перевищення тиску.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Duco |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробництво | Голландія |
| Категория товара | DUCO |
| Кількість товарів на складі | 4 |
| Максимальна температура | 120°C |
| Максимальний тиск | 12 бар |
| Матеріал | латунь |
| Робочий тиск | 2,5 бар |
| Розмір | 1/2" |
| Різьбове з'єднання | Внут. 1/2" х внут. 3/4" з'єднання до манометру 1/4" |
| Середовище застосування | Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення та гарячого водопостачання від перевищення |
| Тип/модель | K(M)D |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



