


813 Термоконтролер для сонячних систем EUROSTER
- В наличии
- Код: 000052823
3 997,50 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
EUROSTER 813 є контролером соларної системи. Головним чином застосовується для підготовки гарячої води (ГВП) в домашньому господарстві. EUROSTER 813 стежить за температурою сонячного колектору і максимально двох баків-акумуляторів відповідно до обраного режиму роботи. Контролер 813 може також керувати додатковим джерелом тепла (котлом або електрообігрівачем), що забезпечує додаткове опалення, коли енергія, що отримується з сонячного колектору, є недостатньою. Користувач може запрограмувати інтервали часу, в які вмикається додаткове опалення. Контролер може працювати в одному з чотирьох режимів. Список доступних режимів залежить від підключення датчиків. Всі датчики автоматично визначаються контролером після включення живлення. Це запобігає помилковому встановленню режиму роботи. Схема установки для кожного режиму відображається на дисплеї.]
Категория товара: EUROSTER
Виробництво: Польща
Діапазон регулювання: +10 °C...+100 °C
Комплектація: контролер; • набір датчиків (3 шт.); • посібник з експлуатації; • кронштейн для настінної інсталяції; • розпірні дюбелі; • наштукатурна коробка.
Додаткова інформація: колір - білий, відповідність директивам EMC, LVD, RoHS
Електроживлення: 230 В / 50 Гц
Максимальна потужність: 4 Вт
Максимальне навантаження виходу А: 230 В / 7 A
Максимальне навантаження виходу B: 230 В / 16 A
Датчик температури колектору S1: Pt 1000
Діапазон відліку температури S1: –40...+250 °С
Датчики температури баків-акумуляторів, S2 / S3: NTC 10 кΩ
Діапазон відліку температури S2 / S3: –10...+110 °С
Довжина датчиків температури: 2 м
Точність регулювання температури: ± 0,5 °С
Ступінь захисту: IP 30, клас захисту II
Вага контролера (з коробкою): 293 г
Розміри (В × Ш × Г), мм: 85 × 52,5 × 60
Категория товара: EUROSTER
Виробництво: Польща
Діапазон регулювання: +10 °C...+100 °C
Комплектація: контролер; • набір датчиків (3 шт.); • посібник з експлуатації; • кронштейн для настінної інсталяції; • розпірні дюбелі; • наштукатурна коробка.
Додаткова інформація: колір - білий, відповідність директивам EMC, LVD, RoHS
Електроживлення: 230 В / 50 Гц
Максимальна потужність: 4 Вт
Максимальне навантаження виходу А: 230 В / 7 A
Максимальне навантаження виходу B: 230 В / 16 A
Датчик температури колектору S1: Pt 1000
Діапазон відліку температури S1: –40...+250 °С
Датчики температури баків-акумуляторів, S2 / S3: NTC 10 кΩ
Діапазон відліку температури S2 / S3: –10...+110 °С
Довжина датчиків температури: 2 м
Точність регулювання температури: ± 0,5 °С
Ступінь захисту: IP 30, клас захисту II
Вага контролера (з коробкою): 293 г
Розміри (В × Ш × Г), мм: 85 × 52,5 × 60
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Euroster |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага контролера (з коробкою) | 293 г |
| Виробництво | Польща |
| Датчик температури колектору S1 | Pt 1000 |
| Датчики температури баків-акумуляторів, S2 / S3 | NTC 10 кΩ |
| Довжина датчиків температури | 2 м |
| Додаткова інформація | колір - білий, відповідність директивам EMC, LVD, RoHS |
| Діапазон відліку температури S1 | –40...+250 °С |
| Діапазон відліку температури S2 / S3 | –10...+110 °С |
| Діапазон регулювання | +10 °C...+100 °C |
| Електроживлення | 230 В / 50 Гц |
| Категория товара | EUROSTER |
| Комплектація | контролер; • набір датчиків (3 шт.); • посібник з експлуатації; • кронштейн для настінної інсталяції |
| Максимальна потужність | 4 Вт Vt |
| Максимальне навантаження виходу B | 230 В / 16 A |
| Максимальне навантаження виходу А | 230 В / 7 A |
| Розміри (В × Ш × Г), мм | 85 × 52,5 × 60 |
| Ступінь захисту | IP 30, клас захисту II |
| Точність регулювання температури | ± 0,5 °С |
Информация для заказа
- Цена: 3 997,50 ₴



