42370 Клапан ТSK для захисту твердопаливних котлів від перегріву 3/4" 95C
- В наличии
- Код: 000053423
3 802,50 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Термостатичний клапан для захисту від перегріву котла - це термостатичний клапан з виносним датчиком, який застосовується в твердопаливних котлах для захисту від аварійного нагріву теплоносія, який може закипати в разі несправності модулів системи опалення. Щоб запобігти таким ситуаціям застосовують спеціальні термостатичні клапани DUCO TSK, які можуть працювати з котлами потужністю до 93 кВт. При перевищенні порогового значення температури (95 ° C) клапан відкривається і в охолоджуючий контур почне надходити холодна вода, яка знижує температуру теплоносія. Клапан поміщений в латунний корпус, до якого підходить капілярна трубка від виносного температурного датчика. Довжина цієї трубки - 1300 мм. У комплект пристрою входить два незалежних сенсора, що підвищує надійність спрацьовування. ]
Категория товара: DUCO
Тип/модель: TSK
Розмір: 3/4"
Робочий тиск: 10 бар
Максимальний тиск: 10 бар
Робоча температура: 95°C
Максимальна температура: 110°C
Потужність (max): 93 кВт
Різьбове з'єднання: Внут. 3/4 "
Матеріал: Корпус -латунь ; Пружина - з нержавіючої сталі
Виносний датчик: Зовн. 1/2"
Довжина щупу: 200 мм
Довжина капіляру: 1300 мм
Макс. температура в гофрованій ізоляції: 110°C
Макс. температура на капілярі: 130°C
Витрати: 3700 л/год при Т=110°C ∆P=1 бар
Категория товара: DUCO
Тип/модель: TSK
Розмір: 3/4"
Робочий тиск: 10 бар
Максимальний тиск: 10 бар
Робоча температура: 95°C
Максимальна температура: 110°C
Потужність (max): 93 кВт
Різьбове з'єднання: Внут. 3/4 "
Матеріал: Корпус -латунь ; Пружина - з нержавіючої сталі
Виносний датчик: Зовн. 1/2"
Довжина щупу: 200 мм
Довжина капіляру: 1300 мм
Макс. температура в гофрованій ізоляції: 110°C
Макс. температура на капілярі: 130°C
Витрати: 3700 л/год при Т=110°C ∆P=1 бар
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Duco |
| Пользовательские характеристики | |
| Виносний датчик | Зовн. 1/2" |
| Витрати | 3700 л/год при Т=110°C ∆P=1 бар |
| Довжина капіляру | 1300 мм |
| Довжина щупу | 200 мм |
| Категория товара | DUCO |
| Макс. температура в гофрованій ізоляції | 110°C |
| Макс. температура на капілярі | 130°C |
| Максимальна температура | 110°C |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Матеріал | Корпус -латунь ; Пружина - з нержавіючої сталі |
| Потужність (max) | 93 кВт |
| Робоча температура | 95°C |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Розмір | 3/4" |
| Різьбове з'єднання | Внут. 3/4 " |
| Тип/модель | TSK |
Информация для заказа
- Цена: 3 802,50 ₴



