Q1 Термостат кімнатний EUROSTER
- В наличии
- Код: 000053375
1 657,50 ₴
+380 (66) 364-20-64
Александр горелки и запчасти
- +380 (50) 870-79-07Дима котлы,строительное оборудован
- +380 (96) 233-15-83Олег системи опалення.сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
]
Категория товара: EUROSTER
Виробництво: Польща
Комплектація: •Терморегулятор EUROSTER Q1 • 2 батареї AA •Розпірні дюбелі •Керівництво по експлуатації та монтажу •Шаблон кріплення
Устаткування, що керується: опалення / системи кондиціювання
Живлення: 3 В, 2 батарейки типу AA
Вихід регулятора: релейний, без напруги, SPDT
Максимальне навантаження: 5A
Діапазон вимірюваної температури: -9,9 °C...+99 °C
Діапазон регулювання температури: +5°C...+45°C
Точність регулювання температури: 0,2 °C
Точність показань температури: 0,1 °C
Гістерезис: 0,2-0,5-1-2-5°C
Візуальний індикатор: ЖК-дисплей
Робоча температура: +2 °C...+45 °C
Температура зберігання: 0 °C...+50 °C
Ступінь захисту: IP20, II клас захисту
Колір: білий
Спосіб монтажу: Настінний, розпірні дюбелі
Вага регулятора без батарейок: 98,6 г
Розміри (В × Ш × Г), мм: 82 × 82 × 35,6
Категория товара: EUROSTER
Виробництво: Польща
Комплектація: •Терморегулятор EUROSTER Q1 • 2 батареї AA •Розпірні дюбелі •Керівництво по експлуатації та монтажу •Шаблон кріплення
Устаткування, що керується: опалення / системи кондиціювання
Живлення: 3 В, 2 батарейки типу AA
Вихід регулятора: релейний, без напруги, SPDT
Максимальне навантаження: 5A
Діапазон вимірюваної температури: -9,9 °C...+99 °C
Діапазон регулювання температури: +5°C...+45°C
Точність регулювання температури: 0,2 °C
Точність показань температури: 0,1 °C
Гістерезис: 0,2-0,5-1-2-5°C
Візуальний індикатор: ЖК-дисплей
Робоча температура: +2 °C...+45 °C
Температура зберігання: 0 °C...+50 °C
Ступінь захисту: IP20, II клас захисту
Колір: білий
Спосіб монтажу: Настінний, розпірні дюбелі
Вага регулятора без батарейок: 98,6 г
Розміри (В × Ш × Г), мм: 82 × 82 × 35,6
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroster |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага регулятора без батарейок | 98,6 г |
| Виробництво | Польща |
| Вихід регулятора | релейний, без напруги, SPDT |
| Візуальний індикатор | ЖК-дисплей |
| Гістерезис | 0,2-0,5-1-2-5°C |
| Діапазон вимірюваної температури | -9,9 °C...+99 °C |
| Діапазон регулювання температури | +5°C...+45°C |
| Живлення | 3 В, 2 батарейки типу AA |
| Категория товара | EUROSTER |
| Колір | білий |
| Комплектація | •Терморегулятор EUROSTER Q1 • 2 батареї AA •Розпірні дюбелі •Керівництво по експлуатації та монтажу |
| Максимальне навантаження | 5A |
| Робоча температура | +2 °C...+45 °C |
| Розміри (В × Ш × Г), мм | 82 × 82 × 35,6 |
| Спосіб монтажу | настінний, розпірні дюбелі |
| Ступінь захисту | IP20, II клас захисту |
| Температура зберігання | 0 °C...+50 °C |
| Точність показань температури | 0,1 °C |
| Точність регулювання температури | 0,2 °C |
| Устаткування, що керується | опалення / системи кондиціювання |
Информация для заказа
- Цена: 1 657,50 ₴



